Technológie

Potlač tričiek – Epson F2100

Tlačiareň SC-F2100 ponúka všetko, čo potrebujete na tlač na všetky druhy odevov, od tričiek a šálov po zástery a tašky, a obsahuje platne na rôzne veľkosti. Výškovo nastaviteľný tlačový stôl umožňuje rýchle a jednoduché vkladanie odevov. Softvér Garment Creator umožňuje zoraďovať úlohy do frontu a upravovať dizajny. Môžete dokonca kontrolovať odhady nákladov na tlačové úlohy pred začatím tlače, čo vám pomáha pri plánovaní, tvorbe rozpočtu a zisku. Tlačiareň SC-F2100 umožňuje priamo tlačiť na bavlnu alebo zmesi bavlny s úplnou ľahkosťou, pričom vytvára jasné a plnofarebné výtlačky v bezkonkurenčnej kvalite a veľmi účinne. V rámci trhu s priamou tlačou na odevy sa dostaňte do popredia pomocou tlačiarne, ktorej spoľahlivosť je zabudovaná.

Schulze PRETREATmaker

Nástroj na predbežnú úpravu odevov pred priamou potlačou.
Je to exkluzívne zariadenie pre profesionálov, ktorí si zakladajú na výnimočnej kvalite svojich produktov a ich modernom vzhľade.

Schulze BluePress Pneu

Tepelný lis SCHULZE je profesionálne zariadenie na prenášanie grafiky zo sublimácie, z fólií flex i flock na vybranú látku alebo na fixáciu výtlačkov DTG.

Digitálna tlač (brožúry, letáky, vizitky) – Xerox Versant 180

Najmodernejší digitálny produkčný stroj na trhu. Technológia pre produktivitu, automatizáciu a kvalitu tlače. Ofsetový vzhľad výtlačkov vďaka novému typu matného tonera, plná produktivita na rôzne gramáže vďaka pásovej fixačnej jednotke. Ultra HD rozlíšenie pre neprekonateľnú kvalitu tlače. Vo verzii Performance ešte vyššia úroveň produktivity a automatizácie.

Veľkoformátová tlač – MIMAKI CJV 150-160

Jedinečná plne automatická výroba solventnej tlače a orezu v jednom stroji. Prináša viac flexibility a viac komfortu do výroby. To všetko robí z CJV 150 správnu voľbu pre Vaše podnikanie. Tlačiareň je vybavená najnovšou technológiou tlačovej hlavy a certifikovanými atramentmi, prináša živé farby aj pri rýchlosti 56,2 m2/hod.

Veľkoformátová tlač – MIMAKI UCJV 150-160

UCJV150 je kombináciou UV tlačiarne a plottra s vysokou kvalitou výstupu.
Tlač rýchlosťou až 13m2 za hodinu
Vysoko kvalitné rozlíšenie tlače až 1.200dpi
Maximálna šírka tlače: 1.610 mm
Okamžité spracovanie a dodanie. Tlač nepotrebuje schnúť do nasledujúceho dňa ako pri solventných tlačiarňach

Stolový laminátor Bubble-Free

Stolový laminátor a pracovný stôl Bubble Free umožní obsluhe aplikovať a laminovať širokú škálu materiálov veľmi rýchlo bez vzniku bublín či zvlnení.

Sublimačná tlač – Epson SC-F500

Toto je prvá 24″ termosublimačná tlačiareň. Bola vyvinutá, aby mohli reklamné agentúry, fotografické laboratóriá, výrobcovia odevov a kopírovacie centrá ponúkať širšie portfólio služieb prostredníctvom flexibilnej a veľmi kvalitnej tlače. Či už hrnčeky, podložky pod myš, tričká alebo vankúše, tlačiareň SC-F500 ponúka firmám možnosť rýchlej realizácie.

Potlač reklamných predmetov – ArtisJet 3000U

Priama tlač na tmavé aj priehľadné materiály, optimálna pre tlač na pevné i flexibilné podklady.
UV tlačiareň Artisjet 3000U je ideálna pre potlač rôznych darčekových a reklamných predmetov, puzdier mobilných zariadení, zapaľovače, USB kľúče, perá, obaly a štítky, menovky, trofeje.

 

Rezačka polystyrénu – STYCUT Professional

CNC rezačka polystyrénu alebo styroduru horúcim drôtom na výrobu 3D nápisov. Veľkosť loga a nápisov bez obmedzenia.