Technológie

Potlač tričiek – Epson F2000

Tlačiareň SC-F2000 ponúka všetko, čo potrebujete na tlač na všetky druhy odevov, od tričiek a šálov po zástery a tašky, a obsahuje platne na rôzne veľkosti. Výškovo nastaviteľný tlačový stôl umožňuje rýchle a jednoduché vkladanie odevov. Softvér Garment Creator umožňuje zoraďovať úlohy do frontu a upravovať dizajny. Môžete dokonca kontrolovať odhady nákladov na tlačové úlohy pred začatím tlače, čo vám pomáha pri plánovaní, tvorbe rozpočtu a zisku. Tlačiareň SC-F2000 umožňuje priamo tlačiť na bavlnu alebo zmesi bavlny s úplnou ľahkosťou, pričom vytvára jasné a plnofarebné výtlačky v bezkonkurenčnej kvalite a veľmi účinne. V rámci trhu s priamou tlačou na odevy sa dostaňte do popredia pomocou tlačiarne, ktorej spoľahlivosť je zabudovaná.

Digitálna tlač (brožúry, letáky, vizitky) – Xerox Versant 180

Najmodernejší digitálny produkčný stroj na trhu. Technológia pre produktivitu, automatizáciu a kvalitu tlače. Ofsetový vzhľad výtlačkov vďaka novému typu matného tonera, plná produktivita na rôzne gramáže vďaka pásovej fixačnej jednotke. Ultra HD rozlíšenie pre neprekonateľnú kvalitu tlače. Vo verzii Performance ešte vyššia úroveň produktivity a automatizácie.

Veľkoformátová tlač – VersaEXPRESS RF-640

Impozantná rýchlosť tlače a kvalita, pokročilé funkcie, bezkonkurenčná spoľahlivosť a podpora. To všetko robí z RF-640 tú správnu voľbu pre Vaše podnikanie. Tlačiareň je vybavená najnovšou technológiou tlačovej hlavy a certifikovanými atramentmi ECO-SOL MAX 2. RF-640 prináša živé farby aj pri rýchlosti 48,5 m2/hod. Ušetríte čas s inteligentnými funkciami, ako je schopnosť vymeniť atramentové kazety počas tlače a pomocou iPad aplikácie budete môcť ovládať tlačiareň aj na diaľku. So zabudovaným navíjacím systémom a priloženému softvéru Roland VersaWorks budete produktívny od samého začiatku. Tak to je geniálne!