Vytlačíme 
za vás

Nemáte profi tlačiareň a potrebujete si potlačiť, alebo vytlačiť niečo? Partnerským agentúram poskytujeme zvýhodnené ceny.

Potlač tričiek – Epson F2100

Tlačiareň SC-F2100 ponúka všetko, čo potrebujete na tlač na všetky druhy odevov, od tričiek a šálov po zástery a tašky, a obsahuje platne na rôzne veľkosti. Môžete dokonca kontrolovať odhady nákladov na tlačové úlohy pred začatím tlače, čo vám pomáha pri plánovaní, tvorbe rozpočtu a zisku. Tlačiareň SC-F2100 umožňuje priamo tlačiť na bavlnu alebo zmesi bavlny s úplnou ľahkosťou, pričom vytvára jasné a plnofarebné výtlačky v bezkonkurenčnej kvalite a veľmi účinne. V rámci trhu s priamou tlačou na odevy sa dostaňte do popredia pomocou tlačiarne, ktorej spoľahlivosť je zabudovaná.

Schulze PRETREATmaker

Nástroj na predbežnú úpravu odevov pred priamou potlačou.

Je to exkluzívne zariadenie pre profesionálov, ktorí si zakladajú na výnimočnej kvalite svojich produktov a ich modernom vzhľade.

Schulze BluePress Pneu

Tepelný lis SCHULZE je profesionálne zariadenie na prenášanie grafiky zo sublimácie, z fólií flex i flock na vybranú látku alebo na fixáciu výtlačkov DTG.

Digitálna tlač – Xerox 280 Press

Najmodernejší digitálny produkčný stroj na trhu. Technológia pre produktivitu, automatizáciu a kvalitu tlače. Ofsetový vzhľad výtlačkov vďaka novému typu matného tonera, plná produktivita na rôzne gramáže vďaka pásovej fixačnej jednotke. Ultra HD rozlíšenie pre neprekonateľnú kvalitu tlače. Vo verzii Performance ešte vyššia úroveň produktivity a automatizácie.

Veľkoformátová tlač – MIMAKI CJV 150-160

Jedinečná plne automatická výroba solventnej tlače a orezu v jednom stroji. Prináša viac flexibility a viac komfortu do výroby. To všetko robí z CJV 150 správnu voľbu pre Vaše podnikanie. Tlačiareň je vybavená najnovšou technológiou tlačovej hlavy a certifikovanými atramentmi, prináša živé farby aj pri rýchlosti 56,2 m2/hod.

Veľkoformátová tlač – Roland DGXPRESS UG-642

Vďaka kombinácii flexibility tlače a rezu, výhod UV-LED tlače a presláveného záväzku spoločnosti Roland DG k spoľahlivosti, sprístupňuje séria DGXPRESS UG profesionálnu technológiu UV tlače podnikom všetkých veľkostí. Vysoko kvalitné rozlíšenie tlače až 1.200dpi, maximálna šírka tlače: 1.600 mm, okamžité spracovanie a dodanie. Tlač nepotrebuje schnúť do nasledujúceho dňa ako pri solventných tlačiarňach.

Stolový laminátor Bubble-Free

Stolový laminátor a pracovný stôl Bubble Free umožní obsluhe aplikovať a laminovať širokú škálu materiálov veľmi rýchlo bez vzniku bublín či zvlnení.

Sublimačná tlač – Epson SC-F500

Toto je prvá 24″ termosublimačná tlačiareň. Bola vyvinutá, aby mohli reklamné agentúry, fotografické laboratóriá, výrobcovia odevov a kopírovacie centrá ponúkať širšie portfólio služieb prostredníctvom flexibilnej a veľmi kvalitnej tlače. Či už hrnčeky, podložky pod myš, tričká alebo vankúše, tlačiareň SC-F500 ponúka firmám možnosť rýchlej realizácie.

Potlač reklamných predmetov – artis 3000U PRO

Priama tlač na všetky podklady, tmavé i priehľadné materiály.
Perfektne sa hodí pre tlač na pevné ako aj na flexibilné podklady (drevo, kov, silikón, guma atď.) Tlač na plasty s vysokým rozlíšením. Je ideálna pre potlač rôznych darčekových a reklamných predmetov, puzdier mobilných zariadení, zapaľovače, USB kľúče, perá, obaly a štítky, menovky, trofeje.

Rezačka polystyrénu – STYCUT Professional

CNC rezačka polystyrénu alebo styroduru horúcim drôtom na výrobu 3D nápisov. Veľkosť loga a nápisov bez obmedzenia.

SD-LASER 60W- CO2 Laser

Laser je vhodný na rezanie a gravírovanie nekovových materiálov ako je akryl, drevo, preglejky, papier, korok, textil, sklo, mramor, natierané kovy a pod.

Biedermann Rollam 160W

Profesionálny laminátor s ohrievaným valcom. Šírka 160cm. Vhodný pre lamináciu,na etikety, autofólie,pokládku aplikačnej pásky a mnohé ďalšie aplikácie.

DNP DS-RX1 HS

Profesionálna fototlačiareň pre výrobu fotografií.
Vysoká kvalita výstupu.
Technologie tlače: termosublimačná (YMC + laminačná UV vrstva)
Tlačove rozlišenie: až 600x600 dpi
Tlačove formáty: 10x15, 13x18 a 15x20 cm

Fedar A3 DTF

Model DTF-A3 je relatívne malou, no veľmi robustnou a spoľahlivou tlačiarňou primárne vyvinutou na potlač transferových DTF fólií. S produkčnou rýchlosťou 3,5m2 ide o výkonné zariadenie.Šírka tlače je 30cm, čo vo väčšine prípadov stačí na pokrytie nárokov na zákazkovú výrobu typickú pre technológiu DTF.
Potlač metódou DTF
Direct to Foil je transferový spôsob potlače. Tlačiareň tlačí zrkadlový obraz výtlačku na špeciálnu priehľadnú transferovú fóliu. Farba sa automaticky zapráši práškovým lepidlom a vysuší. Následne už sa fólia iba strihá na potrebné rozmery
a nažehľuje na výrobky primerane veľkým transferovým lisom.

Mám záujem
o prenájom

Spolupracujeme s množstvom firiem, ktoré sa zaoberajú výrobou a distribúciou reklamnych produktov. Neváhajte nás kontaktovať s Vašimi otázkami ohľadom cien, výroby, zaslania vzoriek, či obhliadky našej výroby. Sme Vám plne k dispozícii, s odborným poradenstvom a profesionálnou výrobou.

  Súhlasím so spracovaním osobných údajov

  Recenzie

  • „Spoločnosť GRAPHIC ponúka veľmi kvalitné a cenovo výhodné produkty. Som veľmi spokojný s ich prácou, prístupom, komunikáciou, ochotou a flexibilnosťou pri objednávkach. Som rád, že aj vašom regióne máme firmy, ktoré sú tu pre zákazníka a nie naopak. Firmu môžem len odporučiť.“
   Mgr. Marián Habovčík
   starosta obce Lenka
   „Príjemná spolupráca a komunikácia na veľmi profesionálnej úrovni. Rýchle vybavenie žiadosti. Maximálna spokojnosť. Odporúčam všetkými desiatimi.“
   Suzanne photo

   „Ešte pred otvorením Geri Gyros som oslovil firmu GRAPHIC, aby pomohli s výrobou letákov, tabúľ a menu. Ich prístup bol profesionálny, splnil moje očakávania. Preto už viac ako 3 roky sa pravidelne vraciam,a som viac než spokojný.“
   G. Tóth
   Geri Gyros
  • „ Už dlhé roky som s nimi spolupracujem a musím povedať, že som nadmieru spokojný. Komunikácia je vždy rýchla a efektívna. Robota je vynikajúca a vždy ma ohromí kvalitou a precíznosťou výsledku. Ich tím sa naozaj venuje každému projektu s maximálnou starostlivosťou a pozornosťou k detailom."
   Jaroslav Kanát
   Sokoliarstvo Kanát
   „Maximálna profesionalita, serióznosť, odbornosť a ľudský prístup. Určite odporúčam.“
   Jozef Oštrom

   „Veľmi seriózna a moderná spoločnosť, ktorá vie, že v dnešnej dobe musíte byť NADČASOVÝ. Jednoznačne ODPORÚČAME.“
   PKW Invest TEAM

  • "Ďakujeme za vynikajúcu, precíznu a rýchlu prácu. Radosť je s Vašou firmou spolupracovať.

   Ďakujeme!"
   Ing. Miko Ladislav
   Indeco s.r.o.
   S firmou GRAPHIC, s.r.o spolupracujeme už 5 rok. Prístup a komunikácia je vždy na profesionálnej úrovni. Dodržujú dohodnuté termíny podľa dohody a majú kvalitné materiáli, tlačia nám pravideľne katalógy a dodávajú reklamné materiály.
   Ladislav Štavina
   SL-AGRO,s.r.o, konateľ
   „Chcem sa poďakovať za naozaj kvalitne pripravené reklamné materiály, ktoré štúdio GRAPHIC pripravilo pre moje podnikanie. Od prvého kontaktu až po odovzdanie hotových materiálov všetko na jednotku! :)“
   Ján Ilavský

  Recenzie

  • S firmou GRAPHIC,s.r.o spolupracujeme už 5 rok. Prístup a komunikácia je vždy na profesionálnej úrovni. Dodržujú dohodnuté termíny podľa dohody a majú kvalitné materiáli, tlačia nám pravideľne katalógy a dodávajú reklamné materiály.
   Ladislav Štavina
   SL-AGRO,s.r.o, konateľ
  • Maximálna profesionalita, serióznosť, odbornosť a ľudský prístup. Určite odporúčam.
   Jozef Oštrom

  • Veľmi seriózna a moderná spoločnosť, ktorá vie, že v dnešnej dobe musíte byť NADČASOVÝ. Jednoznačne ODPORÚČAME.
   PKW Invest TEAM

  • Som veľmi spokojný s ich prácou, prístupom, komunikáciou, ochotou a flexibilnosťou pri objednávkach. Som rád, že aj vašom regióne máme firmy, ktoré sú tu pre zákazníka a nie naopak. Firmu môžem len odporučiť.
   Mgr. Marián Habovčík
   starosta obce Lenka
  • Príjemná spolupráca a komunikácia na veľmi profesionálnej úrovni. Rýchle vybavenie žiadosti. Maximálna spokojnosť. Odporúčam všetkými desiatimi.
   Suzanne photo

  • Ešte pred otvorením Geri Gyros som oslovil firmu GRAPHIC, aby pomohli s výrobou letákov, tabúľ a menu. Ich prístup bol profesionálny, splnil moje očakávania. Preto už viac ako 3 roky sa pravidelne vraciam,a som viac než spokojný.
   G. Tóth
   Geri Gyros
  • Ďakujeme za vynikajúcu, precíznu a rýchlu prácu. Radosť je s Vašou firmou spolupracovať.

   Ďakujeme!
   Ing. Miko Ladislav
   Indeco s.r.o.
  • „ Už dlhé roky som s nimi spolupracujem a musím povedať, že som nadmieru spokojný. Komunikácia je vždy rýchla a efektívna. Robota je vynikajúca a vždy ma ohromí kvalitou a precíznosťou výsledku. Ich tím sa naozaj venuje každému projektu s maximálnou starostlivosťou a pozornosťou k detailom."
   Jaroslav Kanát
   Sokoliarstvo Kanát
  • „Chcem sa poďakovať za naozaj kvalitne pripravené reklamné materiály, ktoré štúdio GRAPHIC pripravilo pre moje podnikanie. Od prvého kontaktu až po odovzdanie hotových materiálov všetko na jednotku! :)“
   Ján Ilavský

  Navštívte náš eshop

  Grafické štúdio GRAPHIC bolo založené v roku 2008. Na začiatku štúdio prenajímalo priestor v budove Allianzu v Rimavskej Sobote. V roku 2013 sa presťahovalo a od vtedy GRAPHIC funguje vo vlastných priestoroch a priebežne sa rozvíja.
  Naša firma je členom
  SLOVENSKÉHO ZVäZU SIEŤOTLAČIAROV A DIGITÁLNYCH TLAČIAROV.
  Copyright © 2024 GRAPHICS | created by Prognessa